Carré Blanc

Carré Blanc to marka oferująca wyjątkowe tekstylia domowe: kąpielowe, do sypialni (szlafroki, ręczniki, kołdry, poduszki, pościele) dla dorosłych i dzieci. Marka koncentruje się na dostarczaniu produktów sypialnych, łazienkowych czy kuchennych najwyższej jakości, gwarantujących komfort użytkowania, które zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.

jakosc

Jakość

Wszystkie produkty marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z największą starannością, z zachowaniem standardów ochrony zdrowia i dbałości o środowisko. Wysoka jakość gwarantuje wyjątkową trwałość, bez utraty komfortu użytkowania.

wzornictwo

Wzornictwo

Pościele, szlafroki, ręczniki oraz tekstylia kuchenne marki charakteryzuje oryginalny design – klasyczne i eleganckie wzory, które podkreślają wyjątkowy styl aranżacji wnętrz domu czy mieszkania. Produkty cechuje tak charakterystyczny dla Francji szyk.

komfort

Komfort

Wszystkie produkty tworzone są z naturalnych materiałów, by zagwarantować najwyższy komfort osobom, które będą z nich korzystały w codziennym życiu. W ofercie propozycje dla siebie odnajdą również alergicy (kołdry hypoalergiczne).